FIFA18 Fifa18 Nasıl Olacak ? Ne zaman Çıkacak ? Özellikler Nasıl ?

Konu, 'Fifa 18 Genel Bilgi Alanı' kısmında Tome tarafından paylaşıldı.

 1. Tome

  Tome Administrator Yetkili Kişi

  FIFA 18 hakkında merak edilenleri ve şimdiye kadar ortaya çıkan bilgileri bir araya getiriyoruz? FIFA 18 nasıl olacak ve FIFA 18 ne zaman çıkacak soruları cevap buluyor!

  FIFA 18 şüphesiz içinde bulunduğumuz 2017 yılının en merak edilen oyunlarından biri. Bu merakın temelini ise doğal olarak FIFA 17 ile yenilenen grafik motoru oluşturuyor. DICE tarafından üretilen Frostbite Engine'e geçen seri, bu yıl zincirlerini koparmayı amaçlıyor.

  Yapım hakkında ilk kapıyı aralayan ise EA CEO'su Andrew Wilson oldu. Geçtiğimiz günlerde sizlerle onun haberini de paylaşmıştık. Journey, yani hikaye modunu anlatan Wilson, yeni oyun ile bizleri çok daha geniş ve detaylı bir Yolculuk modu bekleyecek.

  FIFA 18 ne zaman çıkacak
  FIFA 18 çıkış tarihi de en çok merak edilen soruların başında geliyor. Video içerisinde anlattık ama yazılı olarak görmek isteyenleri de bilgilendirelim. Sevilen futbol oyunu, rakibi olarak PES 2018 ile yakın tarihlerde bizlerle olacak. Oyun için eğer erteleme olmazsa, muhtemel çıkış tarihi 28 Eylül 2017 olarak görünüyor.
   
 2. ForeverAteS

  ForeverAteS New Member

  Super simdiden bekliyoruz
   

Sayfayı Paylaş